VŽDY KRÁSNY A PRIRODZENÝ

Účes & make-up

ÚČESY

Móda spoločenských účesov je každým rokom iná. Vlny, drdol, lokne, hollywoodske vlny, ležérne účesy, objemné copy a taktiež sú veľmi obľúbené extravagantné účesy. Ak chcete na spoločenskej akcii zaujať, tak je lepšie svoj účes zveriť do rúk skúseného odborníka.

 

Ten Vám poradí správny účes k typu spoločenských šiat a vašej tvári. Účes v ktorom sa budete cítiť sebaisto a práve preto  vzbudzovať  aj obdiv okolia.

 

Pri tvorbe účesov používame príčesky aj výplne a vlastný materiál preto vašou jedinou úlohou sa len vyspať do krásy.  O ostatné sa postarám ja.

 

Venujem sa tvorbe účesov už takmer  jedenásť rokov a tak ako každý aj ja sa vo svojej práci chcem posúvať , preto sledujem vždy aktuálne trendy a zúčastňujem sa školení , aby som sa vo svojej práci ktorú milujem zdokonalovala.

Venujem sa tvorbe spoločenských a svadobných účesov. Som k dispozícii zákazníčkam aj v prípade požiadavky vycestovať k nim a skrášliť ich v pohodlí domova.

 

K dokonalému účesu patrí aj dokonalá vizáž a preto Vám veľmi rada ponúknem možnosť pohodlne vyriešiť všetko na jednom mieste. Spolupracujem s vizážistkami, ktorým sa rada sama ochotne zverím do rúk a preto Vám ich môžem len s radosťou odporúčať.

 

S láskou Anička

dodavatelia uces-min
hairstyle by Anka Kukučková (10)-min
hairstyle by Anka Kukučková (13)-min
hairstyle by Anka Kukučková (14)-min
IMG_3978 as Smart Object-1-min
IMG_3993 as Smart Object-1-min
IMG_3968 as Smart Object-1-min
IMG_4492 as Smart Object-1-min
IMG_4551 as Smart Object-1-min
IMG_4151 as Smart Object-1-min
Luan-Svadobne-Centrum-Promo-0122-min2
Luan-Svadobne-Centrum-Promo-0080-min
Luan-Svadobne-Centrum-Promo-0066-min

MAKE - UP

veronika-min2

Veronika Buláková

Veron Nails & Beauty

 

Zlaté Moravce

makeup by viki

Viktória Mužíková

Viktoriiiam

 

Tesárske Mlyňany

rebeka

Rebeka Chlebová

Make-up od Rebeky

 

Nová Dedina