Prečítajte si niečo viac

O nás

luan_logo
Svadobné centrum Zlaté Moravce

Svadobné Centrum Luan sa snaží všetky sny, predstavy a fantázie o šatách zákazníčky premeniť na skutočnosť a ponúknuť tak široký sortiment svadobných šiat. Rôzne strihy, vypracovania, dlhé šaty, krátke šaty, s čipkou či kamienkami, všetko tak aby si každá zákazníčka vedela vybrať podľa svojho vkusu.

V salóne v Zlatých Moraviach ponúkame svadobné šaty značky Diane Legrand,  Lisa Donetti, Novabella, Ines Georg.

Starostlivo a veľmi dôkladne si vyberáme výrobcov našich šiat tak aby ste sa vy dámy v šatách cítili dobre a krásne. Aby boli pre vás pohodlné a boli zachované vysoké štandardy a vypracovanosť modelov.

Všetky spomínané značky navrhujú šaty tak v štandardných konfekčných veľkostiach ako aj v kategórii Plus Size, ktoré veľmi pekne formujú postavu a sedia vo všetkých partiách.

Okrem svadobných šiat Vám Luan ponúka vždy širokú kolekciu spoločenských šiat vhodných na akúkoľvek príležitosť a vďaka ktorým zaujmete na každej spoločenskej akcii.

Pre malé družičky nechýbajú krásne šatky na spoločenské udalosti ale aj pri príležitosti prvého sv. príjmania.

Samozrejmosťou sú doplnky ako vlasové ozdoby, motýliky, šperky, kabátiky a ako možno málo svadobných centier Vám ponúkneme aj konzultáciu a spoločenský účes i make-up vytvorený k Vašim šatám a to všetko v pohodlí nášho salónu


Tešíme sa na Vašu návštevu.